Mądry Bobas – specjalnie z okazji Dnia Ojca

Dzisiaj Dzień Ojca i właśnie specjalnie dla Taty Julki wrzucamy kolejny odcinek naszego videobloga. 🙂

Każdy rodzic chce aby jego dziecko było naj. Ba! Każdy rodzic wie, że jego dziecko JEST naj! I to właśnie jest, moim zdaniem, cudowne. Najwyższa pora aby przestać postrzegać siebie jako przeciętniaków…i twierdzić, że nasze dzieci mogłyby być lepsze. Nie ma nic złego w tym, żeby chwalić się osiągnięciami swojej pociechy i być z nich dumnym. Dlatego właśnie dzisiejszy wpis zatytułowany jest Mądry Bobas.

Jednocześnie Mądry Bobas to nazwa płyty Raimonda Lapa, którą wszystkim bardzo polecam. Jest to muzyka instrumentalna, której melodia, harmonia i rytm jest idealnie dostosowana do percepcji malucha  i pokocha ją każde dziecko i, co ważne, każdy rodzic. Ważne jest, żeby zwracać uwagę na to jakiej muzyki słuchają nasze dzieci. Warto też wspólnie odkrywać zagmatwany świat muzyczny, a nie pozostawać wyłącznie przy jednym gatunku muzyki.

Julka chętnie słucha jak gram na pianinie czy gitarze i chociaż wiem, że moja sprawność palców jest nieporównywalnie gorsza niż kilka lat temu, nie to się dla niej liczy. Dzisiaj przedstawiamy Wam tylko wycinek zabaw przy dźwiękach pianina ale mam nadzieję, że może kiedyś zagram z nią jakiś duet??? 🙂

Czekam na Wasze komentarze. Jaką Wy muzykę polecacie swoim dzieciom?

Reklamy

2 komentarze do “Mądry Bobas – specjalnie z okazji Dnia Ojca

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s